• "JASEŁKA" DLA UCZNIÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 37 W BYTOMIU W WYKONANIU DZIECI Z GR. "SKRZATY”

• W dniu 12.01.24r. dzieci z gr. „Skrzaty” wraz z paniami, zaprosiły do przedszkola uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 37 w Bytomiu na występ bożonarodzeniowy pt. „Awantura w Przechwałkowie”. Dzieci wcieliły się w postacie i przedstawiły przebieg zdarzeń związanych z wydarzeniami dotyczącymi narodzin Jezusa. Mali wykonawcy zachwycili wszystkich zebranych swoimi umiejętnościami, śpiewania kolęd, współczesnych pastorałek, tańcem, odwagą i wdziękiem z jakim się zaprezentowali. Gromkie brawa mogły oznaczać tylko jedno, że występ bardzo się podobał. Spotkanie to, dało wszystkim uczestnikom wiele radości, wzmacniając współpracę, więzi między przedszkolakami, uczniami i nauczycielami. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym.

• I MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYM

• Jest Nam niezmiernie miło poinformować, że Emilka K. z gr. "Misie" zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym pt. "W Krainie wierszy Marii Konopnickiej - Lśniąca Gwiazdka", organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16 w Bytomiu. Emilce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania talentu :).

• 09.01.24r. BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

• Bal karnawałowy dla  przedszkolaków, to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu dzisiejszym (09.01.24r.), gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, a w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Manów, Batmanów, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wszystkie przedszkolaki wśród kolorowych, dyskotekowych świateł uczestniczyły w szalonych pląsach przy muzyce, grach, zabawach i konkursach oraz uczyły się układów tanecznych. Był to z pewnością wyjątkowy dzień. Zobaczcie sami. Zapraszamy do fotorelacji.