• Nagroda dla Oli z gr "MISIE"

• Z wielką radością informujemy, że Nasza Aleksandra M. została laureatką XXVIII WOJEWÓDZKIEGO PLASTYCZNEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO "OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA" organizowanego w Centrum Kulturalno - Edukacyjne w Czerwionce - Leszczynach. Jesteśmy niezmiernie dumni, że mamy tak utalentowane przedszkolaki. Oli składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy aby w dalszym ciągu rozwijała swój talent plastyczny.

• DMUCHANY ZAMEK W PRZEDSZKOLNYM OGRODZIE

• Dnia 31.05.2022r. na placu przedszkola stanęła wielka niespodzianka dla naszych przedszkolaków z okazji Dnia Dziecka - Dmuchany Zamek. Dzieci z wszystkich grup ochoczo korzystały z zabawy. Był to dzień pełen radości i niezapomnianych chwil. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia 😊.

• KONKURS TANECZNY

• W dniu 25.04 grupa dziewczynek z "Misiów" reprezentowały Nasze przedszkole w Regionalnym konkursie "Tańczymy dla Biało - Czerwonej" pod patronem Senator RP Haliny Biedy i RP Doroty Tobiszewskiej organizowanym w Miejskim Domu Kultury w Bytomiu. Dziewczynki swój układ taneczny prezentowały do piosenki "Zozi - Co to jest Niepodległość?" To był dla nich dzień pełen emocji, wyglądały przepieknie. Jesteśmy z nich bardzo dumni, że tak godnie reprezentowały Naszą placówkę. Życzymy im dalszych sukcesów, a także by dalej tak pięknie rozwijały swój taneczny talent.