• ZEBRANIE Z RODZICAMI

• Serdecznie zapraszamy rodziców na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 06.09.2023r. (środa) o godz. 16.00 dla wszystkich rodziców dzieci przyjętych do przedszkola. Po wspólnym zebraniu odbędą się spotkania w grupach z wychowawcami.

Na zebranie zapraszamy rodziców bez udziału dzieci. Prosimy o zabranie ze sobą obuwia zmiennego.

• ZAPRASZAMY DO PRZEDSZKOLA

• 1 września (piątek) zapraszamy dzieci przyjęte do przedszkola na rok szkolny 2023/2024

Nasza placówka czynna jest w godz. 6.00 - 16.00.

Prosimy przyprowadzić dzieci w godzinach zadeklarowanych w kartach zapisu (6.00 - 8.00).

Odbiór dzieci w godz. 12.40 - 13.00 i po podwieczorku od 14.15, zgodnie z deklaracją rodziców (do godz. 16.00).

Przedszkolakowi należy zapewnić:

1. Woreczek z imieniem i nazwiskiem

2. Kapcie na zmianę – wygodne, takie by maluch mógł je sam założyć i zdjąć, oddychające, z gumową podeszwą, trzymające stabilnie stopę dziecka i chroniące przed urazami.

3. Komplet ubrań na zmianę, czyli: spódnica na gumkę /spodnie /getry, bieliznę osobistą, skarpetki, ewentualnie rajstopki, t-shirt z krótkim i długim rękawem.

Najważniejsze!

Wszystkie ubrania łatwe do samodzielnego zakładania i zdejmowania.

4. Piżamkę podpisaną imieniem i nazwiskiem dla dzieci 3 letnich, które będą odpoczywały po obiedzie.

Do zobaczenia w przedszkolu!