• 21.06.2023r. - ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO GR. „BIEDRONKI”

• Szanowni Rodzice,

za Nami kolejny rok solidnej pracy, realizacji nowych wyzwań oraz twórczych działań dla dobra edukacji. To moment, gdy powinniśmy być dumni z tego, co udało się osiągnąć i zrealizować. To chwila, by formułować już cele na kolejny etap nauki. Koniec roku jest okazją by wszystkim Państwu podziękować za rzetelność, determinację i zaangażowanie, za wspieranie dzieci i motywowanie ich do nauki. Życzymy Państwu, aby zbliżające się wakacje pozwoliły na odpoczynek od codziennych obowiązków i dały energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2023/2024.

Kochane Przedszkolaki,

dziękujemy Wam za cudowne chwile spędzone razem. Życzymy Wam, aby nadchodzące wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne, a przede wszystkim bezpieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni. Niech wakacje będą czasem zasłużonego wypoczynku, byśmy wszyscy nabrali sił, zapału do pracy i do wesołych zabaw w przedszkolu w kolejnym roku szkolnym.

Absolwentom naszego przedszkola – dzieciom z grupy „Biedronki” życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającym się dla nich kolejnym etapie życia. Niech pogoda ducha oraz nowe inspiracje i przeżycia, które będą Wam towarzyszyły, dadzą Wam siłę do podejmowania nowych wyzwań, zamierzeń i dalszego rozwoju. Życzymy powodzenia 😊! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie fotograficznym.

• II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE DLA NAUCZYCIELI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

• Miło nam poinformować, że Pani mgr Aneta Zocłona zajęła II miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE DLA NAUCZYCIELI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO pt. „Najciekawsza pomoc terapeutyczna”. Konkurs przeznaczony był dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, terapeutów, psychologów, pedagogów pracujących w przedszkolu, a celem konkursu było: pobudzenie aktywności twórczej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

• WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM :)

• Gratulujemy Hani z grupy "Skrzaty" za otrzymanie wyróżnienia w X Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym pt. "PRZY RODZINNYM STOLE" organizowanym przez Samorządowe Przedszkole w Bielsku. Hani serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :).

• I MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYM :)

• Serdecznie gratulujemy Antosi M. z gr. "Biedronki", która wraz z Rodzicami wykonała pracę konkursową pt. "KWIATKI NA DZIEŃ MATKI". Jury Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Mysłowicach uznało, że praca ta zasługuje na I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym. Antosi życzymy dalszych sukcesów i rozwijania pasji plastycznych :).

• WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNYM :)

• Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Filip J. z grupy "Biedronki" zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "JA I MOJA RODZINA". Filipkowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :).