• GRATULACJE DLA JULCI O. I KAMILKI M.

• Nasze przedszkolaki - Julia O. z gr. „Myszki” oraz Kamilka M. z gr. "Biedronki" mają powód do dumy. Kamilka M. zdobyła wyróżnienie, natomiast Julia O.  zajęła I miejsce w konkursie plastycznym „Moja ulubiona postać z bajki”, którego organizatorem było Przedszkole Miejskie Nr 63 im. Janusza Korczaka z Oddziałami Integracyjnymi. Celem konkursu było: promowanie aktywności czytelniczej i głośnego czytania, zainteresowanie i poznanie literatury bajkowej, rozbudzenie kreatywności i twórczej inwencji dziecka, wzmacnianie wiary we własne możliwości, kształtowanie wrażliwości odbioru utworów literackich, oraz rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych. Julci i Kamilce serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy dalszego rozwijania pasji plastycznych 😊.

• BRAWA DLA „MYSZKI” – ZUZI B.

• Serdecznie informujemy, że nasz przedszkolak Zuzia B. zdobyła wyróżnienie w konkursie o nazwie „Suknia Pani Wiosny”, której organizatorem była świetlica szkolna w Szkole Podstawowej nr 37 w Bytomiu przy współpracy z „Backerei Bytom” i „Frelle”. Celem konkursu było: rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej, umiejętności plastycznych, uwrażliwienie na piękno przyrody i popularyzacja twórczości dziecięcej. Zuzi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 😊.

• 23.06.2022r. - ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO GR. „MISIE”

• Szanowni Rodzice,

za Nami kolejny rok solidnej pracy, realizacji nowych wyzwań oraz twórczych działań dla dobra edukacji. To moment, gdy powinniśmy być dumni z tego, co udało się osiągnąć i zrealizować. To chwila, by formułować już cele na kolejny etap nauki. Koniec roku jest okazją by wszystkim Państwu podziękować za rzetelność, determinację i zaangażowanie, za wspieranie dzieci i motywowanie ich do nauki. Życzymy Państwu, aby zbliżające się wakacje pozwoliły na odpoczynek od codziennych obowiązków i dały energię oraz inspirację do pracy w nowym roku szkolnym 2022/2023.

Kochane Przedszkolaki,

dziękujemy Wam za cudowne chwile spędzone razem. Życzymy Wam, aby nadchodzące wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne, a przede wszystkim bezpieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni. Niech wakacje będą czasem zasłużonego wypoczynku, byśmy wszyscy nabrali sił, zapału do pracy i do wesołych zabaw w przedszkolu w kolejnym roku szkolnym.

Absolwentom naszego przedszkola – dzieciom z grupy „Misie” i „Biedronki” życzymy wielu sukcesów w rozpoczynającym się dla nich kolejnym etapie życia. Niech pogoda ducha oraz nowe inspiracje i przeżycia, które będą Wam towarzyszyły, dadzą Wam siłę do podejmowania nowych wyzwań, zamierzeń i dalszego rozwoju. Życzymy powodzenia 😊! Poniżej znajdują się nagrania z występu dzieci, natomiast zdjęcia w albumie fotograficznym. Zachęcamy do odtwarzania i oglądania :D.

• „POD SKAŁKĄ” – WYCIECZKA DZIECI DO AGROTURYSTYKI

• W dniu 21.06.2022r. Nasze przedszkolaki pojechały na długo wyczekiwaną wycieczkę. Gospodarstwo agroturystyczne „Pod Skałką” to wyjątkowe miejsce, położone w malowniczym makroregionie geograficznym – Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w miejscowości Przybynów. Niepowtarzalną, sielską atmosferę tworzy doskonale zachowany skansen Wsi Jurajskiej, swoisty wehikuł czasu do dawnej, polskiej wsi. Dzieci poznały tajniki funkcjonowania wsi, dzięki ciekawym warsztatom edukacyjnym, które stały się niezapomnianą przygodą i jednocześnie bardzo wartościową rozrywką. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

• AKCJA "GÓRA GROSZA"

• Nasze przedszkole po raz kolejny przyłączyło się do XXII Ogólnopolskiej Akcji „Góra Grosza”, której organizatorem jest „Towarzystwo Nasz Dom”. Celem akcji „Góra Grosza” jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać. W tym roku udało nam się zebrać 264,70 zł. Pieniądze zostały posegregowane i wysłane do organizacji „Towarzystwo Nasz Dom”. Koordynatorem akcji była Pani Anna Chaladus. Bardzo gorąco wszystkim dziękujemy 😊.