• Przygotowania do projektu "Mali badacze"

•

W roku  szkolnym  2013/2014  nasza placówka (podobnie jak w 2011/2012 r.)  przystąpiła do konkursu wolontariackiego i ponownie znalazła się wśród grona nagrodzonych placówek. Tym razem wspólnie z Fundacją ING DZIECIOM  w przedszkolu realizujemy projekt „Mali badacze”. Poprzez umożliwienie dostępu do nowoczesnych zajęć edukacyjnych poszerzamy zakres wiedzy dzieci w obszarze szeroko pojętej przyrody ożywionej i nieożywionej, jak również ekologii. Umożliwiając wychowankom dostęp do ciekawych narzędzi i materiałów badawczych pobudzamy ich naturalną ciekawość.

Dziękujemy  Zarządowi  Fundacji  ING  DZIECIOM oraz  wolontariuszom

za  realizację  projektu  "MALI  BADACZE" !

Doceniamy  Wasz  wysiłek  i  wsparcie w  spełnianiu  dziecięcych  marzeń.