• WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

• Kolejny raz Nasze Przedszkole przystąpiło do akcji charytatywnej WOŚP. Był to 31 Finał "ŻYJ ZDROWO W ZDROWYM ŚWIECIE". Udało nam się zebrać 356,01 zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję :)!

• ZAPROSZENIE NA "DZIEŃ BABCI I DZIADKA"

• Serdecznie zapraszamy kochane babcie i kochanych dziadków, na wspólne świętowanie do naszego przedszkola. Uroczystości odbędą się w następujących dniach:

Gr. "Misie" - 08.02. godz. 9.15

Gr. "Myszki" - 10.02. godz. 9.15

Gr. "Skrzaty" - 09.02. godz. 9.45

• DRODZY RODZICE!

• W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi (16.01.2023 - 27.01.2023r.), prosimy o przemyślany zapis dziecka na listę znajdującą się w szatni przedszkolnej z wyszczególnieniem dni obecności dziecka. Informacja ta jest potrzebna w związku z koniecznością złożenia zamówienia na żywność. Dziękujemy.

• AKCJA "GÓRA GROSZA"

• Nasze przedszkole po raz kolejny przyłączyło się do XXIII Ogólnopolskiej Akcji "Góra Grosza", której organizatorem jest "Towarzystwo Nasz Dom". Celem akcji "Góra Grosza" jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu, bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego. W tym roku udało nam się zebrać 91,45 zł. Serdecznie dziękujemy :).

• ZAPROSZENIE

• W związku z odwołaniem spotkań grudniowych (jasełkowo - występowych, z powodu słabej frekwencji i dużej zachorowalności dzieci), serdecznie zapraszamy rodziców (gr. "Misie", "Myszki", "Skrzaty") oraz Babcie i Dziadków (gr. "Biedronki") na ponoworoczne spotkanie.

Gr. "Misie" - 10.01.23 r. - godz. 9.15

Gr. "Myszki" - 11.01.23 r.  - godz. 9.15

Gr. "Skrzaty" - 12.01.23 r. - godz. 9.45

Gr. "Biedronki" - 13.01.23 r. - godz 9.30 (Dzień Babci i Dziadka - bez rodziców)