• Udział w konkursach i projektach w roku szkolnym 2014/2015

• Nasze przedszkole bierze udział w licznych konkursach  na forum regionu,, województwa, konkursach ogólnopolskich.

Rok  szkolny  2014/2015

30 września 2014r. o godz. 12.00 wzięliśmy udział w biciu rekordu Guinessa

w kategorii:

największa liczba dzieci jednocześnie myjących zęby.

Liczba dzieci, która brała udział w naszym przedszkolu to 56 ,

łącznie w całej Polsce brało udział około : 313 328 dzieci.

Brawo przedszkolaki!!!

LISTOPAD

Nasze przedszkole co roku bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacji z zakresu Profilaktyki Zdrowotnej Akademia Aquafresh. Dzieci poprzez zabawę i zajęcia z ciekawymi pomocami oraz systematyczne mycie ząbków nabywają umiejętności dbania o higienę jamy ustnej.

Z przyjemnością  informujemy, że  "Skrzaty" :

Bartek J. i Bartek G.

zdobywając  II  MIEJSCE !!!

Chłopców  do  konkursu  przygotowała  P.  Zosia.

GRATULUJEMY   SUKCESU !!!

Udział  dzieci  i  rodziców  w  V Edycji Wielkiego Konkursu  Ekologicznego  dla  Przedszkoli  pod  hasłem  "Zwierzakolubni"

„Kolorowy świat zwierząt”

organizowanym  przez  serwis  internetowy www.buliba.pl

Udział dzieci  i  rodziców w akcji "Góra Grosza"

W naszym  przedszkolu w dniach  od  24 listopada do  5  grudnia  zebraliśmy  383,86 zł  i  1,45  euro.

Dziękujemy gorąco wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy zaangażowali się w akcję Górę Grosza.

Amelka, Dominika  i  Zosia   z  grupy  "Myszek"  wzięły  udział  w  Miejskim  Konkursie  Recytatorskim  "Wiersze,  które  uczą  -  ludzkie  przywary  i  wady  w  krzywym  zwierciadle  utworów  literatury  dziecięcej"  w  Przedszkolu  Miejskim  nr  63  w  Bytomiu.

W  kategorii  Recytacja  wiersza  Amelka  zdobyła  I  MIEJSCE !!!

W  kategorii  Krótka  forma  teatralna  -  inscenizacja  wiersza

Dominika  i  Zosia  zdobyły  również  I  MIEJSCE!!!

Dziewczynki  do  konkursu  przygotowała  p. Ania

GRATULUJEMY  SUKCESÓW!