• Udział w konkursach, programach i akcjach 2015/2016

• WRZESIEŃ

"SPRZĄTANIE ŚWIATA. POLSKA 2015"

18 września 2015 r.pod hasłem "WYPRAWA - POPRAWA" dzieci wszystkich grup – na miarę swoich możliwości, zaopatrzone w rękawice ochronne, worki , ekologiczny plakat zachęcały dorosłych do dbania o estetykę najbliższego otoczenia przedszkola.

AKADEMIA  WYOBRAŹNI

Bierzemy udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym  Akademia Wyobraźni Play-Doh koncentrującym się na rozwijaniu umiejętności kreatywnego myślenia i zdolności manualnych przedszkolaków.

OGÓLNOPOLSKIE URODZINY KSIĄŻKOWEGO MISIA

ZBIÓRKA KSIĄŻEK "BAJECZKA DLA DZIECI Z ŻYTOMIERZA"

AKADEMIA AQUAFRESH

Udział w konkursie  w ramach V edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej

„Akademia Aquafresh”

Nasze przedszkole reprezentuje praca Agatki z gr. IV „Biedronki”

Realizacja zadan V Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej

Akademia Aquafresh

Przedszkolny Program Edukacji Antytytoniowej

CZYSTE POWIETRZE WOKÓŁ NAS

Obchody Swiatowego Dnia Pluszowego Misia

w naszym przedszkolu

i w Szkole Podstawowej nr 37 w Bytomiu

Dzieci wraz z rodzicami wzięły udział w konkursie plastycznym "Podaruj Dzieciom Misia" zorganizowanym przez Niepubliczne Przedszkole "Słoneczna Chatka" w Bytomiu

Laureatki konkursu "Sport to zdrowie"

24  Finał  Wielkiej  Orkiestry  Świątecznej  Pomocy

Leśna Kraina
          w CH "PLATAN" w Zabrzu -

zabawy plastyczne wspólnie z Królewną Śnieżką i jej przyjaciółmi

Zabawy sportowe w Szkole Podstawowej nr 23 w Bytomiu

Udział w programie  "Mamo, Tato wolę wodę!"

"Z sercem w tle"

W marcu 2016 r. "Piraci": Marcelinka, Martynka, Agatka, Krzyś i Kacper z grupy "Biedronek" zdobyli

II Miejsce

w konkursie muzycznym "Z sercem w tle" zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 37 w Bytomiu.

Dzieci przygotowała do konkursu p. Ania.

Gratulujemy!

KWIECIEŃ

"Zbierz koreczek na domeczek" - to akcja, w której poprzez zbiórkę nakrętek wspomagamy budowę Domu św. Benedykta dla niepełnosprawnych

Agatka z grupy "Biedronek" zdobyła nagrodę w konkursie plastycznym "Przegońmy smo(k)ga" zorganizowanym przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu w ramach obchodów XXIII Tygodnia Ziemi.

MAJ

Międzyprzedszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych "Gestem i słowem wierszyk ci opowiem" w Bytomiu. Dziewczynki przygotowała p. Ania.

Prace plastyczne Jessiki i Jakuba z gr. "Skrzatów" zostały uhonorowane II i III Miejscem w miejskim konkursie "Moja ulubiona postać z bajki" zorganizowanym przez Przedszkole nr 9 w Bytomiu.

Dzieci przygotowała p. Zosia.
          Gratulujemy!

Kacper z gr. starszej "Biedronek" i Kuba z gr. młodszej  "Skrzatów" zostali laureatami konkursu plastycznego "Śląsk - moja mała ojczyzna" zorganizowanego w Przedszkolu Miejskim nr 63 w Bytomiu.

Kacper zajął I Miejsce w kategorii dzieci 5-6- letnich, a Kuba - II Miejsce w kategorii dzieci 3-4- letnich. Dzieci przygotowały do konkursu: p. dyr. Aniela Łuźniak i p. Celina.

Zespół piratek z grup "Biedronek" i "Myszek" przygotowany przez p. Anię reprezentował nasze przedszkole w miejskim konkursie szant.

Oliwia G. i Alicja K. z gr. "Biedronek" przygotowane przez p. Anię uczestniczyły w VII Międzyprzedszkolnym Turnieju Recytacji "W majowym nastroju". Z przyjemnością informujemy, że dziewczynki zostały laureatkami konkursu zajmując w rywalizacji miejsca: II - Oliwia i III - Alicja . Turniej recytatorski zorganizowały: Miejskie Przedszkole nr 52 w Katowicach i Miejski Dom Kultury "Koszutka" w Katowicach. Gratulujemy!!!

W etapie plastycznym konkursu "Portret mojej mamy" prace wykonali:

Martynka i Kacper z gr. "Biedronek"

CZERWIEC

Warsztaty Modelowania balonami